ÚKLIDOVÁ
SLUŽBA

Úklidová služba

Naším krédem je provádět úklidy zákazníkům s velkým důrazem na vstřícné jednání, rychlost reagovat, flexibilitu a hlavně kvalitu odvedených služeb.

K úklidu využíváme výhradně nejnovější techniku a úklidovou chemii Kärcher, díky kterým jsme právem hrdí na rychlost a kvalitu provedené práce.
ČIŠTĚNÍ ČALOUNĚNÍ, KOBERCŮ A KOŽENÉHO NABYTKU

Provádíme kompletní čištění všech druhů čalounění.

Nabízíme:

  • Čištění čalounění na bázi extrakční činnosti
  • Čištění čalounění tepováním s vyčesáním ulpělých nečistot
  • Čištění suchou pěnou kotoučovým stojem
  • Čištění horkou párou
  • Čištění s použitím rychleschnoucího přípravku

ČIŠTĚNÍ A LEŠTĚNÍ KOŽENÝCH / BROUŠENÝCH ČALOUNĚNÍ

  • Ruční čištění kožených čalounění a impregnace mlékem
  • Extrakční čištění broušené kůže

Čištění koberců a čalounění na bázi extrakční činnosti

V praxi to znamená, že čistá voda je smíchána s čistícím prostředkem a impregnací. Čisticí roztok je pod velkým tlakem (u nových strojů) vstřikován do koberce a následně odsán. Odsátá znečistěná voda s bakteriemi, špínou a mikroby je shromaždována v odpadní nádobě. Při čištění koberců je nutno dbát na dokonalé odsátí zbylé vody a kvalitu hloubkového čištění. Zvláště pak u koberců a čalounění s delším vlasem. V případě nekvalitního odsáti vody by mohlo dojit k vzniku plísní i k trvalému poškození koberců či čalounění.

Impregnace / nanášení krycí vrstvy

Slouží k ochraně čalounění a koberců a prodlužuje jejich životnost. Impregnace zajistí menší ulpívání nečistot na kobercích a čalounění a tím oddálení znečistění. Navíc je vláknům navracen původní tvar a tvrdost. Impregnace je rozpuštěna ve vodě, se kterou se provádí samotné čištění koberců nebo čalounění, čímž je dosaženo, že se impregnace dostane i do hloubky.

Čištění čalounění tepováním

Pomoci tepování jsou z koberce vyčesány a vyklepány i ty nejvíce ulpělé nečistoty až ze spodní části koberce (vlasy, nitky, chlupy..) Poté následuje extrakční čistění a to zbaví materiálu zbytky vodou rozpuštěných nečistot, zápachu, bakterii a mikrob.

Čištění horkou párou

Pomoci parního stoje je vytvořená pára o teplotě 130 C, která je vháněna pod silným tlakem 4 bary do hloubky čalounění. Uvolní a rozmočí tak všechny nečistoty, které jsou v jednom kroku hned odsávány. Pára svou teplotou spálí a zničí veškeré bakterie a mikroby ať už z čalounění, tvrdých podlah, obkladu a nepřístupných míst.¨

Výhody: Vhodné pro alergiky, nebo v domácnostech, kde jsou děti. Které si můžou bez problému hrát na zemi a dá se říct, že se z podlahy dá i jíst. Je to bezkonkurenčně nejkvalitnější čištění všech typu tvrdých podlah a obkladů. Tlak páry uvolní a vyfoukne nečistoty za spár, ze vzoru v linoleu, uvolní vodní kámen a to vše bez použití chemických přípravků. Baktérie a všechny alergeny jsou spáleny teplotou okolo 130 C a následně v jednom kroku odsáty do odpadní sběrné nádoby.

Nevýhody: Na čištění koberců je dobrý jen pro údržbové čištění. Čištění je časově velice náročné oproti extrakčnímu čištění.

Čištění suchou pěnou

Silná a aktivní čisticí suchá pěna pro údržbové čištění, která uvolní nečistoty z vláken a přitom je účinně zapouzdří (technologie encpsulation). Po mimořádně krátké době schnutí se nečistoty jednoduše vysají. Výsledkem je opět rychle průchodný koberec. Čištění je šetrné vůči materiálu.

Čištění suchou pěnou kotoučovým strojem

Pomoci kotoučového stroje se do čalounění dávkuje koncentrát suché pěny, ten uvolní veškeré nečistoty za pomocí přítlaku stroje je zapouzdří. Po 2h úplném zaschnutí se čištěné místo vysaje vyčesávacím strojem. Vyčesávání je možné provést i z odstupem týdně (při dalším permanentním úklidu).

Výhody tohoto čištění: koberec je možno využívat okamžitě po nanesení suché pěny a nebrání tak běžnému chodu domácností, či firmy.

Použití rychloschnoucího přípravku

Tekutý, rychle schnoucí prostředek pro nástřik a extrakci na textilní potahy a čalounění. Vhodný pro směsná vlákna, bez bělicích prostředků, zlepšuje hygienu podlah.

MAIT

Čistící prostředek s extra silným účinkem. MAIT se používá na mytí, čištění a odmaštění
Použití: čištění koberců, tvrdých ploch, obkladu..
PARNÍ ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCE PLOCH

Kärcher parní stroje čistí zcela bez použití chemie a lze je využít prakticky všude. Ať se jedná o koupelnu, kuchyň nebo obývací pokoj. Odstraní 99,99 % všech bakterií běžně se vyskytujících v domácnostech na tvrdých povrchových plochách. Stroje tohoto typu zajišťují hygieničtější prostředí a vyšší čisticí výkon než běžné manuální způsoby čištění s použitím čisticích prostředků.* Výkonná síla páry a mnohostranné příslušenství se postarají o to, aby armatury, obklady, varné desky, digestoře, a dokonce i nejmenší štěrbiny a zákoutí dosáhly důkladné čistoty

Čistota bez chemie až do hloubky pórů materiálu
Renomovaná stuttgartská laboratoř Enders pro lékařskou diagnostiku potvrzuje: Parní čističe Kärcher odstraní 99,99 %** všech bakterií běžně se vyskytujících v domácnostech na tvrdých povrchových plochách – a to zcela bez chemie, pouze s využitím páry. Díky vysoké teplotě páry a důkladnému provlhčení utěrek byly bakterie spolehlivě eliminovány. Kompletně zdravé – a vůči dětem ohleduplné – obytné prostředí.
ČIŠTĚNÍ FASÁD, STŘECH A PLÁŠŤŮ BUDOV

Čištění fasád, střech a pláštů budov

Čištění provádíme za pomoci vysokotlakých strojů značky Karcher. Disponujeme různými typy vysokotlaké techniky dle tlaku, využití studenovodní nebo s naftovým ohřevem vody až na 160C. Naším krédem je šetřit vaše náklady a to nám umožňuje široka škála strojů kterými disponujeme. Vždy požíváme pouze takový stroj, který je na vaší akci zapotřebí.

V rámci profesionálního mytí za použití speciálních fungicidních přípravků odstraníme veškeré organické nečistoty, jako jsou řasy, mechy, houby či plísně. Podklady očistíme také od nánosů prachu, sazí a drobných částic z ovzduší, které vytváří na fasádě domu nehezký zašedlý film.
Jeden z důvodu, proč zvolit nás:
Další ušetření nákladů a spoustu času! Jak je to možné? Oproti jiným firmám nepotřebujeme stavět lešení, a tak za něj zbytečně neplatíte ani neztrácíte čas montáží. K mytí a čištění používáme speciální plošiny, které umožňují snadnou a rychlou manipulaci + lanovou techniku.

Proč a jak často je vlastně nutné mytí fasády provádět?
Krom prachových částic a nečistot z ovzduší fasády nejčastěji znečišťují a ničí řasy, mechy, lišejníky a plísně. Ty se mohou objevit prakticky na jakémkoliv typu fasád od strukturovaných, přes hladce natřené až po fasády obložené nejrůznějšími materiály. Rozhodujícím faktorem jsou především vlhkost, orientace zdí (nejvíce problémové bývají fasády orientované na sever a západ) a také stěny domu nacházející se v blízkosti stromů, které fasádu zastiňují. 

Právě mytí od organických nečistot je důležité nejen z estetického, ale také zdravotního hlediska. Krom toho, že organické nečistoty způsobují alergie a jiné zdravotní problémy obyvatel domu, samozřejmě také poškozují fasádu, protože postupem času narušují její strukturu a vytvářejí mikrotrhliny, které již nelze opravit bez nátěru. Proto se doporučuje provádět mytí fasády a následné nanesení fungicidních přípravků cca každých 5 let. Tryskací zařízením Karcher
Čištění spočívá v tom že vyvíječ tlaku nasává tryskací substrát v nastavitelném množství a velikosti, ten pak je potřebným tlakem až 200baru tryskán na požadované plochy.
Tryskací substrát může být od průměru 1 až 6mm a tvrdost lze volit dle potřeb od křemíku až po ocelové kuličky.
Využití: čištění tvrdých a přírodních materiálů od povětrnostních vlivů, stavebních nečistot, lepidel a fasádní barvy. Obnovení vzhledu zašlých cihel ubráním 1mm a tím docílením nového vzhledu např. v kostelech, kleneb ve vinných sklípcích. Rovněž se tímto způsobem čistí grafitti.Čištění dlažby, kamene, přírodních materiálů, betonu a soch

Čištění, zámkové dlažby, chodníků, teras, venkovních schodišť, bazénů, pórových materiálů. Ekologicky šetrné čištění, renovace zámkové dlažby, tlakové čištění, hloubkové čištění, odstranění mastnot, odstranění mechů a řas, odstranění stavebních nečistot, redukce zašlých fleků ekologicky šetrnou metodou patentovanou firmou Karcher. Rovněž provádím impregnace podkladů ochranou vrstvou, nátěrem, nano a hydro technologiemi, nebo estetickými efekty.

Rovněž disponujeme tryskací zařízením Karcher Čištění spočívá v tom že vyvíječ tlaku nasává tryskací substrát v nastavitelném množství a velikosti, ten pak je potřebným tlakem až 250baru tryskán na požadované plochy.
Tryskací substrát může být od průměru 1 až 6mm a tvrdost lze volit dle potřeb od křemíku až po ocelové kuličky.
Využití: čištění tvrdých a přírodních materiálů od povětrnostních vlivů, stavebních nečistot, lepidel a fasádní barvy. Obnovení vzhledu zašlých cihel ubráním 1mm a tím docílením nového vzhledu např. v kostelech, kleneb ve vinných sklípcích. Rovněž se tímto způsobem čistí grafity.Čištění a leštění podlah mycími automaty, kotoučovými stroji

- Čištění mycím automatem
- Čištění kartáčovacím stojem
- Leštění podlah a nanášení ochranných vrstev

Čištění mycím automatem
Mycí stroje jsou kompaktní stroje, které dokážou v jednom kroku namočit podlahu, vykartáčovat a odsát znečistěnou vodu. Voda je pak separovaná od čisté a již není vícekrát použita. To přináší mnohonásobný efekt na všech typech tvrdých podlah. Podlahy jsou okamžitě suché a průchozí. Disponujeme velkým sortimentem mycích strojů ať už se jedná o stroje válcové, kartáčové, bateriové/ 220V
Uplatnění: lité podlahy, beton, lino, PVC, guma, dřevěné podlahy..

Čištění kartáčovacím stojem
Kartáčovací stroje fungují na principu točení disku/padu o přítlaku od 30-70kg. Na kartáče/pady je dávkovaná voda o různé teplotě s daným přípravkem dle potřeb. Kartáče je možno volit ze 7 typů dle tvrdosti a typu čištěného materiálů. Stroje máme o různých průměrech kartáčové hlavy a různých přítlacích.
Uplatnění: na veškerých podlahách, které jsou značně znečištěny, kartáčování koberců, na aplikaci ochranných vrstev, broušení dřevěných a betonových podlah

Leštění podlah a aplikace ochranných vrstev, lesku, protiskluzových vrstev, nano a hydro technologii, broušení dřevěných a betonových podlah, krystalizace, ochranné vrstvy na podlahy namáhané olejem, silou, vodním kamenem. Škála využití těchto strojů je velice obsáhlá.Zametání a bezprašné odprášení interiéru i exteriéru

- Zametací stroje
- Odsátí za pomocí průmyslových vysavačů

Zametací stroje
Průmyslové vysavačeOchranné vrstvy na veškeré typy materiálů

Nanotechnologie
Nanočástice obsahují oxid křemíku, který zvyšuje odpudivost kapalin na povrchu i odolnost proti mechanickému opotřebení či poškození.

Hydrofobní nátěr
chemie je určená jako izolační nátěr proti vlhkosti a průniku vody do stavebních materiálů. Přípravky vhodné pro impregnaci zdiva, fasád, všech typů omítek, impregnaci betonu, kamene, impregnaci střech - střešní krytiny atd.

Polymerové a ochranné nátěry
Ochrana podlah polymerovou disperzí je ochranný nátěr pro podlahové krytiny na bázi PVC a Linolea (PVC, Linoleum, Marmoleum apod.). Polymerová disperze spolehlivě chrání podlahy před opotřebením a podstatně snižuje náklady na jejich úklid tím, že na nich neulpívá špína, výborně a „lehce“ se stírají. Na běžný úklid podlah ošetřených polymerovou disperzí je doporučována čistá voda, v případě potřeby jen s nepatrným přídavkem mycího prostředku.
Polymerová disperze zároveň zvyšuje hygienický komfort prostředí a výrazně zlepšuje design interiéru svým vysokým a trvalým leskem. Ošetřená podlaha má protiskluzné vlastnosti.

Antigraffiti
Ochranná vosková vrstva, díky které jde následný grafit odstranitn pouhou horkou vodou a rýžovým kartáčem
Vysokotlaké tryskání abrazivním materiálem o zrnitosti od 1-6mm

Čištění spočívá v tom že vyvíječ tlaku nasává tryskací substrát v nastavitelném množství a velikosti, ten pak je potřebným tlakem až 200baru tryskán na požadované plochy.
Tryskací substrát může být od průměru 1 až 6mm a tvrdost lze volit dle potřeb od křemíku až po ocelové kuličky.

Využití: čištění tvrdých a přírodních materiálů od povětrnostních vlivů, stavebních nečistot, lepidel a fasádní barvy. Obnovení vzhledu zašlých cihel ubráním 1mm a tím docílením nového vzhledu např. v kostelech, kleneb ve vinných sklípcích. Rovněž se tímto způsobem čistí grafitti.
Úklidové práce ve výškách (vysokozdvižné plošiny-lanové techniky)

Úklidové a čistící práce ve výškách realizují naši pracovníci převážně za pomoci horolezecké techniky, vysokozdvižných plošin a vozíků.Díky těmto prostředkům můžeme zajistit dokonalou očistu ploch ve výškách.

Veškeré výškové práce vykonávají pouze naši certifikovaní pracovníci, kteří mají v oblasti úklidu a čištění ve výškách bohaté zkušenosti.

Mezi nejčastější práce ve výškách patří například:
- po stavební úklidové práce ve výškách
- výškové mytí oken a prosklených ploch
- vysokotlaké čištění fasád střech a pláštů domů
- mytí a čištění reklamních ploch a billboardů
- čištění a vysávání v halách, např. konstrukcí, jeřábů apod.
- a další individuální výškové práce a čištění ve výškách a v nepřístupných místech
Broušení dřevěných podlah a parket
Odstranění grafitu

Autolaky
Citlivé podklady
Nechráněný beton
Pálené/ lícové zdivo
Omítka
Pískovec

Antigraffiti - ochranné vosková vrstva, díky které jde následný grafit horkou vodou a rýžovým kartáčem
Čištění bazénů

Ruční čištění bazénu se provádí u velmi znečištěných bazénů především na začátku sezóny. Voda z bazénu se odčerpá a poté se ručně odstraní nečistoty ze stěn a dna bazénu. Bazén se vytře do sucha a je opět připraven k napuštění a provozu. Náklady na ruční čištění bazénů jsou závislé na intenzitě znečištění a velikosti bazénu!!

Odzimování bazénů se provádí na začátku letní sezony. Odzimování bazénů vyžaduje vyčištění bazénu po zimě a připojení veškerého příslušenství. Při odzimování bazénu je velmi důležité správně připojit a zavodnit bazénovou technologii. Po dokončení odzimování bazénu a jeho napuštění se provede chemická úprava vody.
Stavební úklidy

Rozpočet, harmonogram prací a technologické postupy úklidu stanovujeme po důkladném seznámení s projektem i vlastní stavbou. Klademe důraz na bezchybné provedení prací a garanci splnění termínů. Naší pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a profesionální strojové vybavení.

Kompletní stavební úklid
- průběžný úklid již během stavby pro zkrácení finálního úklidu před kolaudací
- odstranění zbytků stavebních hmot ze všech typů povrchů
- vysokotlaké mytí povrchů
- bezprašné odprášení objektů
- čištění oken a okenních rámů a dalších skleněných ploch
- čištění zařízení objektu (radiátory, dveře, zárubně, zábradlí, schody apod.)
- úklid výtahů a šachet
- strojní a ruční mytí podlahových ploch
- leštění a ochranné vrstvy

Výškové práce
- mytí fasád a svislých povrchů
- ošetření povrch fasády speciálním antigrafitovým nátěrem (certifikace výrobcem a NPÚ)
- mytí a čištění vzduchotechniky, šachet a rozvodů
- čištění konstrukcí, jeřábů a technologií

Likvidace odpadu
- odvoz suti a stavebního odpadu
ÚKLID DOMÁCNOSTÍ

Provádíme kompletní úklidy:

Provádíme:

Dále Vám nabízíme:
ÚKLID FIREM A NEMOVITOSTÍ

Provádíme kompletní úklidy:

Rádi Vám pomůžeme s úklidem:

Uděláme pro Vás:

PRONÁJEM STROJŮ


PRODEJ A SERVIS

+420 775 740 005