Užitečné Rady a tipy

Pokud se chystáte rekonstruovat, měnit okna, nebo Vás čeká důkladný úklid, přijdou vhod průmyslové vysavače, které pojmou veškeré nečistoty ať mokré či suché a to o průměru 3-4cm (dle typu vysavače).


Máte doma par let staré linoleum např. s imitací dřeva a máte v malých trhlinách usazené černé nečistoty? Špínu dostanete ven buďto rýžovým kartáčem (což je fyzicky a časově nereálné) Nebo si můžete od nás zapůjčit kotoučové čisticí stroje, které nahradí rýžové kartáče. Nebo varianta č.2 parním strojem, který nečistoty ze spár a trhlin vyfoukne tlakem páry a rovněž spálí a zničí veškeré baktérie a mikroby.


Podařilo se Vám rozlít víno na čalounění, nebo koberec- jistě jste použili hadru na odsátí nesáknutého vína. Aplikujte jedlou sůl na poškozená místa a zavolejte nám. Jsme schopni vyrazit na SOS prosbu, nebo si můžete extrakční stroj zapůjčit. Extrakční stroj a kvalitní přípravky z 99% odstraní veškeré znečištění, zdroje zápachu a eliminuje baktérie a mikroby.


Máte špinavé dno bazénu, těžké chumáče nečistot, kamínky nebo se chystáte bazén odzimovat / zazimovat: Rádi zapůjčíme techniku: -Čerpadla na čistou vodu/ kalová / důlní- které odsávají vodu do 1mm -Vysokotlaké stroje bez /s ohřevem vody (široká škála sortimentu dle výkonu )- Brusné a kartáčové stroje na ulpělé nečistoty na dně bazénu (široká škála padů a kartáčů) – Vysavače na mokré použití s redukci sacího výkonu, kterým lze vysát bazén do poslední kapky.


Fasáda, střecha, venkovní dlažba, plot nebo jakýkoliv pórový materiál je špinavý a zanesený mechem, rzí a jinými ulpělímy nečistoty. Ideální stroj na odstranění všech nečistot je VYSOKOTALKÝ STROJ, který vám vyčistí podklad od nečistot a můžete pomoci něj jednoduše aplikovat ochranné nástřiky a impregnace.


Máte doma linoleum, PVC, nebo vinyl s imitací dřeva a v létech Vám zůstávají nečistoty? Dokážeme tyto nečistoty vyčistit a doporučujeme podlahu opatřit ochranou impregnací, která se do spár zalije a vydří tam po roky. Takže vaše podlaha bude působit po roky čistě, leskle, protiskluzově a běžná údržba bude o mnoho snadnější díky nepotentnímu ochrannému povrchu.

ÚKLIDOVÁ
SLUŽBA

PRODEJ
SERVIS
PRONÁJEM

+420 775 740 005